Spotkanie dla zelatorów Żywego Różańca na początku roku 2016 ma szczególny charakter, gdyż będzie równocześnie pielgrzymką do jednego z kościołów jubileuszowych. Gorąco zapraszam wszystkich zelatorów do udziału w dniu skupienia . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

W styczniu i lutym 2015 roku odbyły się w kilku miejscach naszej archidiecezji dni skupienia zelatorów. Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy w nich uczestniczyli.

Spotkanie na początku roku 2016 będzie miało szczególny charakter, gdyż będzie to równocześnie pielgrzymką do jednego z kościołów jubileuszowych. Gorąco zapraszam wszystkich zelatorów do udziału w dniu skupienia. Powinniśmy się spotykać, aby się wspólnie modlić, umacniać się w wierze i poznawać się coraz lepiej.

17 stycznia

Kościół Najśw. Serca Pana Jezusa
Nowy Targ

Eucharystia w kościele o godz. 10.30.

24 stycznia

Sanktuarium Miłosierdzia Bożego Kraków – Łagiewniki

Eucharystia w bazylice o godz. 10.30.
Po niej spotkanie w auli św. Jana Pawła II.

30 stycznia

Sanktuarium Krzyża Świętego w Nowej Hucie – Mogile

Eucharystia w bazylice o godz. 11.00.

31 stycznia

Kościół św. Piotra Apostoła w Wadowicach

Eucharystia w kościele parafialnym o godz. 10.00.

Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Trzebini

Eucharystia w kościele parafialnym Najśw. Serca Pana Jezusa o godz. 10.00.
Po niej spotkanie w sali.

Nagranie konferencji o odpustach wygłoszone w czasie jubileuszowego spotkania zelatorów