Jerycho Różańcowe 2020

Jak co roku zapraszamy członków Żywego Różańca Archidiecezji Krakowskiej do włączenia się w Jerycho Żywego Różańca, przeżywane na początku Adwentu, który rozpoczyna nowy rok liturgiczny.

Po Bożemu kończyć i rozpoczynać kolejne etapy drogi

W uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata i następujący po niej tydzień Kościół kończy roczną wędrówkę wiary. Słuchamy wtedy słów św. Pawła Apostoła, który pisze: „Wreszcie nastąpi koniec, gdy [Chrystus] przekaże królowanie Bogu i Ojcu i gdy pokona wszelką Zwierzchność, Władzę i Moc … A gdy już wszystko zostanie Mu poddane, wtedy i sam Syn zostanie poddany Temu, który Synowi poddał wszystko, aby Bóg był wszystkim we wszystkich” (1 Kor 15,24.28). Kończymy rok liturgiczny składając wszystko w ręce Boga i oddając Mu siebie.

W niedzielę, 29 listopada, rozpoczynamy nowy etap drogi wiary. Coraz głębiej przeżywamy prawdę, że jest to wędrówka z Chrystusem. Przeżywamy całe Jego życie, jednoczymy się z Nim i uczymy się Go naśladować. Z Nim chcemy przeżywać radości i smutki, zwycięstwa i porażki, nadzieje i obawy. Będziemy prosić Boga przez Maryję, aby prowadził biskupów i kapłanów, małżonków i rodziców, młodzież i dzieci. Oby nikt nie błądził po bezdrożach grzechu, lecz wszyscy trwali przy Bogu.

Wybór mojej godziny modlitwy

Wszyscy członkowie Żywego Różańca są proszeni o włączenie się w Jerycho różańcowe. Nie gromadzimy się w jednym miejscu, lecz modlimy się tam, gdzie możemy. Każdy może odmawiać różaniec i inne modlitwy w kościele, we własnym mieszkaniu lub gdzie indziej. Znając układ swoich zajęć każdy może też zaplanować godzinę, w której włączy się we wspólną modlitwę.

Szczególna forma Jerycha Żywego Różańca

Szczególny czas siedmiodniowej modlitwy

Moja godzina modlitwy

Organizacja Jerycha ŻR 2020

Jerycho rozpocznie się w sobotę, 28 listopada, przed pierwszą Niedzielą Adwentu, o godz. 20.00 i zakończy się w następną sobotę, 5 grudnia, o godz. 20.00.

Zasady zgłoszenia udziału w Jerychu są takie same jak w ubiegłym roku. Mogą się zgłaszać poszczególne osoby, a także grupy, np. Róża Różańcowa lub inna wspólnota. „Dyżur modlitewny” można podjąć wiele razy w ciągu tygodnia.

Zgłoszenie udziału w Jerychu Różańcowym

Idź do: 29.11 (niedz) | 30.11 (pon) | 1.12 (wt) | 2.12 (śr) | 3.12 (czw) | 4.12 (pt) | 5.12 (sob)

Data

Godzina

Imię i nazwisko lub wspólnota

28.11 (sobota) 20:00 – 21:00 Krystyna Piszczek, Janina Sowa, Władysława i Grażyna Matejek, Wojtaś Józefa, Król Marianna Parafia św. Judy Tadeusza Kraków,
Irena Kamińska, Maria Kamińska,
Zofia Żurek, Zawisza Stanisława parafia św. Jana Chrzciciela Kraków,
Elżbieta Boligłowa
  21:00 – 22:00 Jan i Maria Tuleja, Elżbieta Ślusarczyk, Skonieczna Teresa, Tysowska – Warat Irena parafia św. Jana Chrzciciela Kraków,
Krystyna Filipowicz, Krystyna Ławarczyk parafia św.Judy Tadeusza Kraków,
Górczyk Teresa parafia Znalezienia Krzyża Świętego
  22:00 – 23:00 Halina i Jerzy Piszczek parafia św.Judy Tadeusza Kraków,
Grażyna Danielczyk parafia NMP Królowej Polski Kraków,
Suder Maria parafia św. Jana Chrzciciela Kraków,
Maria Jeleń parafia MB Nieustającej Pomocy w Krakowie
  23:00 – 24:00 Zofia i Antoni Kucel parafia św. Judy Tadeusza w Krakowie 
29.11 (niedziela) 0:00 – 1:00 Urszula Filipowicz
  1:00 – 2:00 Urszula Filipowicz,
Helena Buła parafia MB Ostrobramskiej Chrzanów
  2:00 – 3:00 Stanisława Zaprzelska parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krakowie 
  3:00 – 4:00 Bożena Miziolek parafia MB Ostrobramskiej Chrzanów – Rospontowa  
  4:00 – 5:00 Anna Gawor parafia Ducha Świętego w Podstolicach,
Krystyna Mardaus parafia św. Marii Magdaleny w Trzebuni
  5:00 – 6:00 Wiktoria Czechowicz parafia św. Jana Chrzciciela w Krakowie,
Zofia Malina parafia św. Marii Magdaleny w Trzebuni
  6:00 – 7:00 Magdalena Fudała parafia MB.Ostrobramskiej Chrzanów
  7:00 – 8:00 M. Gdańska parafia św. Judy Tadeusza Kraków,
Jadwiga Gądek parafia NPNMP w Krakowie
  8:00 – 9:00 Maria Rykała parafia św. Jana Chrzciciela Kraków,
Helena Pronińska Róża św. Łazarza Hospicjum Kraków
  9:00 – 10:00 Grażyna Marszałek parafia św Judy Tadeusza Kraków,
Danuta Mostowik parafia Matki Boskiej Nieustającej Pomocy Kraków,
Halina Chmielewska parafia NPNMP w Krakowie,
Maria Stachura Dereń Róża Hospicjum św. Łazarza Kraków
  10:00 – 11:00 J. Jarosz parafia św. Judy Tadeusza Kraków
  11:00 – 12:00 Janina Turkowska, Maria Ryś parafia św.Judy Tadeusza Kraków,
Władysława Rodzińska, Opoczka Teresa parafia św. Jana Chrzciciela Kraków
  12:00 – 13:00 Róża Różańcowa św. Moniki z Parafii św. Jana Kantego w Krakowie,
Różankowska Elżbieta Róża Hospicjum św. Łazarza Kraków,
Alfreda Krępa parafia św. Judy Tadeusza w Krakowie
  13:00 – 14:00 Kazimiera Żelazny-Waśniowska, Halina Rozum parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krakowie,
Błońska Halina, Genowefa Bodzioch par św. Jana Chrzciciela Kraków
  14:00 – 15:00 I Róża Różańcowa parafia św. Jana Kantego w Krakowie,
Irena Cybura parafia św. Marii Magdaleny z Trzebuni,
Halina Rozum parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krakowie
  15:00 – 16:00 Zofia i Antoni Kucel, Janina Jaworska parafia św.Judy Tadeusza Kraków,
Bogumiła Cebulak, Zofia Żurek, Danuta Pawęzowska, Jadwiga i Stanisław Rzechułowie, parafia św. Jana Chrzciciela Kraków,
Krystyna Mizia
  16:00 – 17:00 Róża Różańcowa św. Kazimierza Królewicza z parafii św. Jana Kantego w Krakowie,
Alicja Baran parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krakowie,
Dziedzic Maria parafia Znalezienia Krzyża Świętego
  17:00 – 18:00 IV Róża Kobiet Parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Sidzinie – Krakowie,
Franaszek Teresa parafia św. Jana Chrzciciela Kraków,
Bronisława Bieniek parafia św. Marii Magdaleny,
Stanisława Gromala parafia MB. Ostrobramskiej Chrzanów,
Maria Jeleń parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy Kraków
  18:00 – 19:00 Maria Ślizowska parafia św.Judy Tadeusza Kraków,
Kowal Władysława parafia św. Jana Chrzciciela Kraków
  19:00 – 20:00 S. Najder parafia św. Judy Tadeusza Kraków
  20:00 – 21:00 Grażyna Małota, Władysława i Grażyna Matejek, Król Marianna Parafia św. Judy Tadeusza Kraków,
Bożena Pietras parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krakowie,
Elżbieta Boligłowa,
Zawisza Stanisława parafia św. Jana Chrzciciela Kraków,
Józefa Stryszowska, parafia pod wezwaniem Ducha Świętego w Podstolicach
  21:00 – 22:00 Róża Różańcowa św. Jana Kantego z parafii św. Jana Kantego w Krakowie,
Jan i Maria Tuleja, Elżbieta Ślusarczyk, Janina Kupiec,
Skonieczna Teresa parafia św. Jana Chrzciciela w Krakowie,
Maria Jeleń parafia MB Nieustającej Pomocy w Krakowie
  22:00 – 23:00 Jolanta Kucała,
Halina i Jerzy Piszczek parafia św.Judy Tadeusza Kraków,
Anna Pazera, Henryka Mika parafia św. Jana Chrzciciela w Krakowie,
Danuta Mostowik parafia Matki Boskiej Nieustającej Pomocy Kraków
  23:00 – 24:00 Halina Pakulniewicz,
Stanisława i Marek Zaprzelscy parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krakowie
30.11 (poniedziałek) 0:00 – 1:00 Barbara Miklas parafia M.B. Ostrobramskiej Chrzanów
  1:00 – 2:00 Helena Buła parafia MB Ostrobramskiej Chrzanów
  2:00 – 3:00 Roman Ostafin parafia św. Maryi Magdaleny w Trzebuni
  3:00 – 4:00 Bożena Miziolek parafia MB Ostrobramskiej Chrzanów – Rospontowa 
  4:00 – 5:00 Maria Zych parafia św.Judy Tadeusza Kraków
  5:00 – 6:00 Wiktoria Czechowicz parafia św. Jana Chrzciciela w Krakowie,
Magdalena Fudała parafia MB.Ostrobramskiej Chrzanów
  6:00 – 7:00 J. Jarosz, Kosiec Anna parafia św. Judy Tadeusza Kraków,
Anna Lalik parafia Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Myślenicach,
Józefa Stryszowska, parafia pod wezwaniem Ducha Świętego w Podstolicach
  7:00 – 8:00 Maria i Czesław Brzękowski, Barbara Jurczak Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy Kraków,
Anna Szczepaniak parafia św. Marii Magdaleny w Trzebuni
  8:00 – 9:00 Maria Rykała parafia św. Jana Chrzciciela Kraków 
  9:00 – 10:00 Anna Lis parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krakowie
  10:00 – 11:00 Marianna Wierzykowska parafia św Judy Tadeusza Kraków,
Maria Piekut parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krakowie
  11:00 – 12:00 Władysława Rodzińska parafia św. Jana Chrzciciela w Krakowie 
  12:00 – 13:00 Tenor Antonina,
Król Marianna Parafia św. Judy Tadeusza
  13:00 – 14:00 Kazimiera Żelazny-Waśniowska, Halina Rozum parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krakowie,
Zbigniew i Kazimiera Piłat, Genowefa Bodzioch par św. Jana Chrzciciela Kraków
  14:00 – 15:00 I Róża Różańcowa parafia św. Jana Kantego w Krakowie,
Halina Rozum parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krakowie
  15:00 – 16:00 Bogumiła Cebulak, Zofia Żurek, Danuta Pawęzowska, Jadwiga i Stanisław Rzechułowie, parafia św. Jana Chrzciciela Kraków,
Krystyna Mizia
  16:00 – 17:00 Teresa Brytańczyk parafia Matki Bożej Królowej Polski,
Jadwiga Gądek, Halina Chmielewska, Alicja Baran parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krakowie
  17:00 – 18:00 Róża Różańcowa św. Jadwigi Królowej w parafii św. Jana Kantego w Krakowie,
I, II Róża Mężczyzn parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Sidzinie – Krakowie,
Franaszek Teresa parafia św. Jana Chrzciciela Kraków,
Stanisława Gromala parafia MB. Ostrobramskiej Chrzanów,
Danuta Mostowik parafia Matki Boskiej Nieustającej Pomocy Kraków
  18:00 – 19:00 S. Najder parafia św. Judy Tadeusza Kraków,
Kowal Władysława, Mazurkiewicz Joanna parafia św. Jana Chrzciciela Kraków
  19:00 – 20:00 M. Gdańska, T. Bernacka parafia św. Judy Tadeusza Kraków
  20:00 – 21:00 Halina Strzałka, Władysława i Grażyna Matejek parafia św.Judy Tadeusza Kraków,
Elżbieta Boligłowa,
Zawisza Stanisława, Grabowska Wiesława parafia św. Jana Chrzciciela Kraków,
Zofia Bystroń parafia św. Marii Magdaleny w Trzebuni,
Izabela Ciołczyk parafia MB Ostrobramskiej Chrzanów
  21:00 – 22:00 Jan i Maria Tuleja, Elżbieta Ślusarczyk, Janina Kupiec, Skonieczna Teresa parafia św. Jana Chrzciciela w Krakowie,
Frankowicz Eugenia parafia św.Judy Tadeusza Kraków,
  22:00 – 23:00 Urszula Filipowicz,
Halina i Jerzy Piszczek parafia św.Judy Tadeusza Kraków
  23:00 – 24:00 Urszula Filipowicz,
Maria Kazimierczak parafia Św. Judy Tadeusza Kraków
1.12 (wtorek) 0:00 – 1:00 Stanisława Zaprzelska, Danuta Mostowik parafia Matki Boskiej Nieustającej Pomocy Kraków,
Jadwiga Gądek, Halina Chmielewska parafia NPNMP w Krakowie
  1:00 – 2:00 Helena Buła parafia MB Ostrobramskiej Chrzanów 
  2:00 – 3:00 Roman Ostafin parafia św. Maryi Magdaleny w Trzebuni
  3:00 – 4:00 Bożena Miziolek parafia MB Ostrobramskiej Chrzanów – Rospontowa 
  4:00 – 5:00 Urszula Filipowicz
  5:00 – 6:00 Urszula Filipowicz,
Adela Lizak parafia św.Judy Tadeusza Kraków,
Wiktoria Czechowicz parafia św. Jana Chrzciciela w Krakowie,
Zofia Malina parafia św. Marii Magdaleny w Trzebuni,
Stanisława Wesołowska parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krakowie
  6:00 – 7:00 Małgorzata Franczyk, Kosiec Anna parafia św. Judy Tadeusza Kraków,
Krystyna Jakubowicz parafia M B Nieustającej Pomocy Kraków,
Kazimiera Plebanek Plebanek Małgorzata, Mateusiak Agnieszka parafia św. Jana Chrzciciela Kraków
  7:00 – 8:00 Anna Szczepaniak parafia św. Marii Magdaleny w Trzebuni
  8:00 – 9:00 Maria Rykała parafia św. Jana Chrzciciela Kraków,
Helena Zająć parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krakowie
  9:00 – 10:00 Anna Gawor parafia Ducha Świętego w Podstolicach 
  10:00 – 11:00 Stanisława Mróz parafia św. Judy Tadeusza Kraków
  11:00 – 12:00 Wiśniewska Stanisława parafia św. Judy Tadeusza Kraków 
  12:00 – 13:00 Król Marianna Parafia św. Judy Tadeusza
  13:00 – 14:00 Halina Rozum parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krakowie,
Genowefa Bodzioch par św. Jana Chrzciciela Kraków
  14:00 – 15:00 I Róża Różańcowa parafia św. Jana Kantego w Krakowie,
Irena Cybura parafia św. Marii Magdaleny z Trzebuni,
Halina Rozum parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krakowie
  15:00 – 16:00 Aleksandra Szewczyk parafia św.Judy Tadeusza Kraków,
Bogumiła Cebulak, Zofia Żurek, Danuta Pawęzowska, Jadwiga i Stanisław Rzechułowie, Janina, Sylwester Bojarscy parafia św. Jana Chrzciciela Kraków,
Krystyna Mizia,
Józefa Stec Róża Hospicjum św. Łazarza Kraków
  16:00 – 17:00 Halina Pięta parafia św.Judy Tadeusza Kraków,
Maria Oskwarek parafia św. Marii Magdaleny w Trzebuni,
Alicja Baran parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krakowie
  17:00 – 18:00 Oaza Rodzin parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Sidzinie – Krakowie,
Franaszek Teresa parafia św. Jana Chrzciciela Kraków,
Stanisława Gromala parafia MB. Ostrobramskiej Chrzanów
  18:00 – 19:00 Gawełczyk Maria,
Kowal Władysława parafia św. Jana Chrzciciela Kraków
  19:00 – 20:00 Maria Kret, Krystyna Staśko, Maria Kazimierczak, Danuta Łagosz, Beata Łagosz- Kociuba parafia Św. Judy Tadeusza Kraków,
  20:00 – 21:00 Władysława i Grażyna Matejek parafia św.Judy Tadeusza Kraków,
Elżbieta Boligłowa,
Grabowska Wiesława, Świderska Michalina parafia św. Jana Chrzciciela Kraków,
Zofia Bystroń parafia św. Marii Magdaleny w Trzebuni,
Izabela Ciołczyk parafia MB Ostrobramskiej Chrzanów
  21:00 – 22:00 Zofia i Antoni Kucel parafia św. Judy Tadeusza w Krakowie,
Jan i Maria Tuleja, Elżbieta Ślusarczyk, Janina Kupiec,
Skonieczna Teresa parafia św. Jana Chrzciciela w Krakowie,
  22:00 – 23:00 Halina i Jerzy Piszczek parafia św.Judy Tadeusza Kraków,
Ewa Guzik parafia św. Jana Chrzciciela Kraków
  23:00 – 24:00 Barbara Miklas, Magdalena Fudała parafia M.B. Ostrobramskiej Chrzanów 
2.12 (środa) 0:00 – 1:00 Stanisława Zaprzelska, Danuta Mostowik parafia Matki Boskiej Nieustającej Pomocy Kraków
  1:00 – 2:00 Maria Zych parafia św.Judy Tadeusza Kraków,
Helena Buła parafia MB Ostrobramskiej Chrzanów
  2:00 – 3:00 Roman Ostafin parafia św. Maryi Magdaleny w Trzebuni
  3:00 – 4:00 Bożena Miziolek parafia MB Ostrobramskiej Chrzanów – Rospontowa
  4:00 – 5:00 Anna Gawor parafia Ducha Świętego w Podstolicach,
Krystyna Mardaus parafia św. Marii Magdaleny w Trzebuni
  5:00 – 6:00 Wanda Biernacik parafia św Judy Tadeusza Kraków,
Wiktoria Czechowicz parafia św. Jana Chrzciciela w Krakowie
  6:00 – 7:00 Krystyna Jakubowicz parafia M B Nieustającej Pomocy Kraków,
Kazimiera Plebanek Plebanek Małgorzata, Mateusiak Agnieszka parafia św. Jana Chrzciciela Kraków,
Anna Lalik parafia Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Myślenicach,
Kosiec Anna parafia św. Judy Tadeusza Kraków
  7:00 – 8:00 Anna Szczepaniak parafia św. Marii Magdaleny w Trzebuni
  8:00 – 9:00 Maria Rykała parafia św. Jana Chrzciciela Kraków 
  9:00 – 10:00 Halina Chmielewska parafia NPNMP w Krakowie 
  10:00 – 11:00 Maria Dziób parafia św.Judy Tadeusza Kraków 
  11:00 – 12:00 Romana Biskup Różą św. Łazarza Kraków,
Halina Bańka parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa Nowy Targ
  12:00 – 13:00 Król Marianna Parafia św. Judy Tadeusza
  13:00 – 14:00 Anna Kubic parafia św Judy Tadeusza Kraków,
Halina Rozum parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krakowie,
Genowefa Bodzioch par św. Jana Chrzciciela Kraków
  14:00 – 15:00 Krystyna Dybała parafia św Judy Tadeusza Kraków,
I Róża Różańcowa parafia św. Jana Kantego w Krakowie,
Halina Rozum parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krakowie
  15:00 – 16:00 Bogumiła Cebulak, Zofia Żurek, Danuta Pawęzowska, Jadwiga i Stanisław Rzechułowie, Janina, Sylwester Bojarscy parafia św. Jana Chrzciciela Kraków,
Krystyna Mizia
  16:00 – 17:00 Teresa Brytańczyk parafia Matki Bożej Królowej Polski,
Maria Oskwarek parafia św. Marii Magdaleny w Trzebuni,
Alicja Baran parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krakowie
  17:00 – 18:00 Alicja Gromek, Wieczorek Krystyna Parafia św. Judy Tadeusza Kraków,
II Róża Kobiet parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Sidzinie – Krakowie,
Wspólnota Żywego Różańca parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krakowie,
Franaszek Teresa parafia św. Jana Chrzciciela Kraków,
Bronisława Bieniek parafia św. Marii Magdaleny,
Stanisława Gromala parafia MB. Ostrobramskiej Chrzanów
  18:00 – 19:00 Kowal Władysława parafia św. Jana Chrzciciela Kraków
  19:00 – 20:00 T. Bernacka parafia św. Judy Tadeusza Kraków 
  20:00 – 21:00 Władysława i Grażyna Matejek parafia św.Judy Tadeusza Kraków,
Elżbieta Boligłowa,
Zofia Bystroń parafia św. Marii Magdaleny w Trzebuni,
Izabela Ciołczyk parafia MB Ostrobramskiej Chrzanów
  21:00 – 22:00

Jan i Maria Tuleja, Elżbieta Ślusarczyk, Janina Kupiec, Skonieczna Teresa parafia św. Jana Chrzciciela w Krakowie,

 

  22:00 – 23:00 Urszula Filipowicz,
Krystyna i Józef Radziszowscy, Halina i Jerzy Piszczek, Wojdan Janina parafia św.Judy Tadeusza Kraków
  23:00 – 24:00 Urszula Filipowicz,
Maria Kazimierczak parafia Św. Judy Tadeusza Kraków
3.12 (czwartek) 0:00 – 1:00 Stanisława Zaprzelska parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krakowie
  1:00 – 2:00 Helena Buła parafia MB Ostrobramskiej Chrzanów
  2:00 – 3:00 Anna Lis parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krakowie
  3:00 – 4:00 Bożena Miziolek parafia MB Ostrobramskiej Chrzanów – Rospontowa
  4:00 – 5:00 Anna Gawor parafia Ducha Świętego w Podstolicach 
  5:00 – 6:00 Wiktoria Czechowicz parafia św. Jana Chrzciciela w Krakowie,
  6:00 – 7:00 J. Jarosz, Domagała Danuta, Kosiec Anna parafia św. Judy Tadeusza Kraków,
Krystyna Jakubowicz parafia M B Nieustającej Pomocy Kraków,
Kazimiera Plebanek Plebanek Małgorzata, Mateusiak Agnieszka parafia św. Jana Chrzciciela Kraków
  7:00 – 8:00 Haraf Alina Parafia Św. Judy Tadeusza w Krakowie
  8:00 – 9:00 Maria Rykała parafia św. Jana Chrzciciela Kraków,
Danuta Mostowik parafia Matki Boskiej Nieustającej Pomocy Kraków,
Jadwiga Gądek parafia NPNMP w Krakowie
  9:00 – 10:00 Plichta Alicja parafia św. Judy Tadeusza Kraków
  10:00 – 11:00 Zofia Wyrwa parafia św Judy Tadeusza Kraków
  11:00 – 12:00 Wiśniewska Stanisława parafia św. Judy Tadeusza Kraków,
Janina, Sylwester Bojarscy, parafia św. Jana Chrzciciela Kraków,
Maria Dąbrowska Róża Hospicjum św. Łazarza Kraków
  12:00 – 13:00 Danuta Dobosz Parafia M.B.Nieustającej Pomocy,
Król Marianna, Socha Stanisława parafia św. Judy Tadeusza Kraków
  13:00 – 14:00 Kazimiera Żelazny-Waśniowska, Halina Rozum parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krakowie,
Genowefa Bodzioch par św. Jana Chrzciciela Kraków
  14:00 – 15:00 Zofia i Antoni Kucel parafia św. Judy Tadeusza w Krakowie,
I Róża Różańcowa parafia św. Jana Kantego w Krakowie,
Halina Rozum parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krakowie
  15:00 – 16:00 Bogumiła Cebulak, Zofia Żurek, Danuta Pawęzowska, Jadwiga i Stanisław Rzechułowie, parafia św. Jana Chrzciciela Kraków,
Krystyna Mizia
  16:00 – 17:00 Alicja Baran parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krakowie,
Wilk Halina Parafia Św. Judy Tadeusza
  17:00 – 18:00 III Róża Kobiet parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Sidzinie – Krakowie,
Franaszek Teresa, Grupa modlitewna parafia św. Jana Chrzciciela Kraków,
Stanisława Gromala parafia MB. Ostrobramskiej Chrzanów
  18:00 – 19:00 Kowal Władysława parafia św. Jana Chrzciciela Kraków
  19:00 – 20:00 Maria Lizoń parafia św. Judy Tadeusza Kraków
  20:00 – 21:00 Władysława i Grażyna Matejek, Maria Synowiec parafia św.Judy Tadeusza Kraków,
Anna Kierczak, Bożena Pietras parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krakowie,
Elżbieta Boligłowa,
Izabela Ciołczyk parafia MB Ostrobramskiej Chrzanów
  21:00 – 22:00

Jan i Maria Tuleja, Elżbieta Ślusarczyk, Janina Kupiec, Skonieczna Teresa parafia św. Jana Chrzciciela w Krakowie,

 

  22:00 – 23:00 Urszula Filipowicz,
Halina i Jerzy Piszczek parafia św.Judy Tadeusza Kraków
  23:00 – 24:00 Urszula Filipowicz,
Bogusława Rytter Chrzanów
4.12 (piątek) 0:00 – 1:00 Beata Tynor parafia św.Judy Tadeusza Kraków
  1:00 – 2:00 Helena Buła parafia MB Ostrobramskiej Chrzanów,
Danuta Mostowik parafia Matki Boskiej Nieustającej Pomocy Kraków
  2:00 – 3:00 Anna Lis parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krakowie
  3:00 – 4:00 Bożena Miziolek parafia MB Ostrobramskiej Chrzanów – Rospontowa,
Krystyna Mardaus, Bronisława Bieniek parafia św. Marii Magdaleny w Trzebuni
  4:00 – 5:00 Stanisława Zaprzelska parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krakowie
  5:00 – 6:00 Wanda i Ryszard Biernacik parafia św.Judy Tadeusza Kraków,
Wiktoria Czechowicz parafia św. Jana Chrzciciela w Krakowie,
Zofia Malina parafia św. Marii Magdaleny w Trzebuni
  6:00 – 7:00 Magdalena Fudała parafia M.B. Ostrobramskiej Chrzanów,
Kazimiera Plebanek Plebanek Małgorzata, Mateusiak Agnieszka parafia św. Jana Chrzciciela Kraków,
Anna Lalik parafia Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Myślenicach,
Kosiec Anna parafia św. Judy Tadeusza Kraków
  7:00 – 8:00 Urszula Filipowicz
  8:00 – 9:00 Urszula Filipowicz,
Maria Rykała parafia św. Jana Chrzciciela Kraków
  9:00 – 10:00 Jadwiga Gądek, Halina Chmielewska parafia NPNMP w Krakowie
  10:00 – 11:00 Zofia Wojtala parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krakowie
  11:00 – 12:00 Janina, Sylwester Bojarscy, Zofia Karpińska par. św. Jana Chrzciciela Kraków
  12:00 – 13:00 Bogusława Rytter parafia MB Ostrobramskiej Chrzanów Rospontowa,
Danuta Dobosz Parafia M.B.Nieustającej Pomocy,
Król Marianna Parafia św. Judy Tadeusza
  13:00 – 14:00 Kazimiera Żelazny-Waśniowska, Halina Rozum parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krakowie,
Genowefa Bodzioch par św. Jana Chrzciciela Kraków
  14:00 – 15:00 I Róża Różańcowa parafia św. Jana Kantego w Krakowie,
Halina Rozum parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krakowie
  15:00 – 16:00 Bogumiła Cebulak, Zofia Żurek, Danuta Pawęzowska, Jadwiga i Stanisław Rzechułowie, parafia św. Jana Chrzciciela Kraków,
Krystyna Mizia
  16:00 – 17:00 Teresa Brytańczyk parafia Matki Bożej Królowej Polski,
Maria Oskwarek parafia św. Marii Magdaleny w Trzebuni,
Alicja Baran parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krakowie
  17:00 – 18:00 V Róża Kobiet parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Sidzinie – Krakowie,
Franaszek Teresa parafia św. Jana Chrzciciela Kraków,
Stanisława Gromala parafia MB. Ostrobramskiej Chrzanów
  18:00 – 19:00 Kowal Władysława parafia św. Jana Chrzciciela Kraków
  19:00 – 20:00 Monika Koster parafia św.Judy Tadeusza Kraków
  20:00 – 21:00 Władysława i Grażyna Matejek parafia św.Judy Tadeusza Kraków,
Anna Kierczak parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krakowie,
Elżbieta Boligłowa
  21:00 – 22:00

Jan i Maria Tuleja, Elżbieta Ślusarczyk, Janina Kupiec, Skonieczna Teresa parafia św. Jana Chrzciciela w Krakowie,

 

  22:00 – 23:00 Halina i Jerzy Piszczek parafia św.Judy Tadeusza Kraków
  23:00 – 24:00 Jolanta Kucała parafia św. Jana Chrzciciela w Krakowie
5.12 (sobota) 0:00 – 1:00 Urszula Filipowicz
  1:00 – 2:00 Urszula Filipowicz,
Helena Buła parafia MB Ostrobramskiej Chrzanów
  2:00 – 3:00 Stanisława Zaprzelska parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krakowie
  3:00 – 4:00 Bożena Miziolek parafia MB Ostrobramskiej Chrzanów – Rospontowa
  4:00 – 5:00 Jadwiga Gądek parafia NPNMP w Krakowie,
Justyna i Piotr Kozioł parafia Ducha Świętego Podstolice
  5:00 – 6:00 Wiktoria Czechowicz parafia św. Jana Chrzciciela w Krakowie
  6:00 – 7:00 Magdalena Fudała parafia M.B. Ostrobramskiej Chrzanów,
Kazimiera Plebanek Plebanek Małgorzata, Mateusiak Agnieszka parafia św. Jana Chrzciciela Kraków,
Kosiec Anna parafia św. Judy Tadeusza Kraków
  7:00 – 8:00 Barbara Miklas parafia M.B. Ostrobramskiej Chrzanów
  8:00 – 9:00 Maria Rykała parafia św. Jana Chrzciciela Kraków,
Wspólnota Żywego Różańca, Danuta Mostowik parafia Matki Boskiej Nieustającej Pomocy Kraków
  9:00 – 10:00 Halina Chmielewska parafia NPNMP w Krakowie
  10:00 – 11:00 Jan i Maria Tuleja, Kupiec Janina parafia św. Jana Chrzciciela Kraków
  11:00 – 12:00 Horbacz Jadwiga Parafia Św. Judy Tadeusza Kraków
  12:00 – 13:00 Bogusława Rytter parafia MB Ostrobramskiej Chrzanów
  13:00 – 14:00 Halina Rozum parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krakowie,
Genowefa Bodzioch par św. Jana Chrzciciela Kraków
  14:00 – 15:00 I Róża Różańcowa parafia św. Jana Kantego w Krakowie,
Halina Rozum parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krakowie
  15:00 – 16:00 Zofia Jurek parafia św.Judy Tadeusza Kraków,
Bogumiła Cebulak, Zofia Żurek, Danuta Pawęzowska, Jadwiga i Stanisław Rzechułowie, parafia św. Jana Chrzciciela Kraków,
Krystyna Mizia,
Bronisława Plewa Róża Hospicjum św. Łazarza Kraków
  16:00 – 17:00 Anna Gawor parafia Ducha Świętego w Podstolicach,
Alicja Baran parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krakowie
  17:00 – 18:00 I Róża Kobiet parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Sidzinie – Krakowie,
Franaszek Teresa parafia św. Jana Chrzciciela Kraków,
Stanisława Gromala parafia MB. Ostrobramskiej Chrzanów
  18:00 – 19:00 Kowal Władysława parafia św. Jana Chrzciciela Kraków
  19:00 – 20:00 Zbigniew i Kazimiera Piłat, Ślusarczyk Elżbieta parafia św. Jana Chrzciciela w Krakowie