„Różaniec do Granic”
zgłoszenie uczestnictwa

Na stronie internetowej www.rozaniecdogranic.pl znajduje się wykaz „kościołów stacyjnych”, w których rozpocznie się modlitwa „Różaniec do Granic”. Tam również można zgłosić swoje uczestnictwo w tym pięknym wydarzeniu wiary.

Choć zgłoszenie nie jest koniecznym warunkiem uczestnictwa, to jednak jest wielką pomocą dla organizatorów. Wiedząc ile osób i grup przyjedzie do danego „kościoła stacyjnego” łatwiej zaplanować dobre przyjęcie pielgrzymów i przygotowanie dla nich odpowiedniej ilości miejsc w „Strefach modlitwy”.

Gorąco prosimy osoby i grupy, które planują udział w tym wydarzeniu, aby zgłosiły swoje uczestnictwo na stronie internetowej.

Osobno zgłaszają się animatorzy, którzy są gotowi prowadzić małe grupy modlitewne.