Od kilku lat w styczniu i lutym odbywają się dni skupienia zelatorów Żywego Różańca. To okazja do wspólnej modlitwy, rozważenia tematów dotyczących członków Żywego Różańca, a także zwyczajnej rozmowy osób, które w różnych parafiach spełniają podobną służbę. Serdecznie zapraszamy wszystkich zelatorów do udziału w tych dniach skupienia.

Relacja ze spotkań z nagraniem konferencji oraz galeria zdjęć.

15 stycznia
Niedziela
Sanktuarium Matki Bożej w Ludźmierzu Eucharystia w bazylice o godz. 9.00. Po niej spotkanie w sali.
22 stycznia
Niedziela
Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie – Łagiewnikach Eucharystia w bazylice o godz. 10.30. Po niej spotkanie w auli św. Jana Pawła II.
29 stycznia
Niedziela
Kościół św. Piotra Apostoła w Wadowicach Eucharystia w kościele parafialnym o godz. 10.00. Po niej spotkanie w sali.
Sobota
Sanktuarium Krzyża Świętego w Nowej Hucie – Mogile Eucharystia w bazylice o godz. 15.00. Po niej spotkanie w sali.
Niedziela
Parafia św. Mikołaja w Chrzanowie Eucharystia w kościele parafialnym o godz. 10.15. Po niej spotkanie w sali.